İnsanı hem kültürel yönden geliştiren hem de boş zamanları en güzel doldurma araçlarından bir tanesi olan kitap günümüzde oldukça çok çeşitliliğe sahip olarak insanlara farklı okuma alternatifleri sunmaya devam ediyor. Özellikle roman kategorisinde aranan özelliklerin tümün bulunduğu Yağmur Sonrası adlı kitap aşkı ve hüznü bir arada yaşamayı seven insanlara keyifli vakit geçirtebilecek bir kitabımızdır.

Sarah Jio’nun usta kaleminden dökülen satırları okurken hem tarihe yolculuk yaparken hem de bir aşk hikayesi ve beraberinde işlenen bir cinayetin perde arkasını araştırmanızı sağlıyor. 1942 yılında Bora Bora adasının çiçekleri gibi yeşeren Anne ve Westry’nin aşkı sizi kah duygulandıracak kah gülümsemenize neden olacak.

Yağmur Sonrası Hem Aşk Hem Savaş

Yağmur Sonrası

Yağmur Sonrası

Usta Sarah Jio bir serüven tarzında yazdığı kitabı ile çok satanlar kategorisinde yer almayı başarmıştır. Başkalarına benzemeyen bir işleyişi ve konusu olan kitabımız sade dil ve akıcı bir yapıya sahip olması nedeni ile başucunuzdan ayırmayacağınız eserler arasına girmeye aday olarak gösterilebilir.

Yağmur Sonrasıkitabımızda savaşın acı gerçekleri ile yüzleşirken gözyaşlarınızı tutamayacak, yazarın betimlemeleri ve gönüllere dokunan cümleleri ile bir romandan daha fazla şey bulacağınız kitabımız sizi alıp uzak diyarlara götürecek. 2013 yılında satışa sunulan kitabımız 352 sayfalık kısa bir öykü tadını bulabilirsiniz. Bir solukta bitireceğiniz kitap sayesinde aşkı kalbinizin derinliklerinde hissedebilirsiniz. Anne ile Westry’nin tutku dolu aşkını okumakta geç kalmayın!

 

Etiket: ,