Bazı insanlar vardır her hareketi takdir ile karşılanır ve takip edilir. İşte Nikola Tesla tam da öyle bir adam. Dünyanın bugüne kadar görmüş olduğu en büyük dâhilerden ve bilim adamlarından biridir. Yapmış olduğu çalışmalar ve vermiş olduğu eserler ile kendini her platformda tanıtmış bir bilim adamıdır. Özellikle de Varolmanın Dayanılmaz Ağırlığı adlı kitabı ile fazlasıyla ön plana çıkıyor.

varolmanin-dayanilmaz-agirligi

varolmanin-dayanilmaz-agirligi

Üstün Bir Dahiden Alıntılar

Nikola Tesla birçok eser ile ön plana çıkmış bir isimdir. Fakat bu eserlerinden en belirgini Varolmanın Dayanılmaz Ağırlığı adlı eseri olmuştur. Nikola Tesla’nın dikkatle derlenmiş ve ortaya çıkarılmış bir eseridir. Birçok insan tarafından beğenilen bir bilim adamı ve birçok insan tarafından da beğenilmiş bir kitap. Kesinlikle sizin de bu kitap ile tanışmanız gerekiyor.

Görüp geçirilen en zeki ve başarılı bilim adamlarından biri olan Nikola Tesla’nın ilmini ve birikimini yansıttığı bu satırlara sizlerde vakıf olmalısınız. Görüşlerini, düşüncelerini ve sahip olduğu bilgileri başarılı bir şekilde aktardığı bu kitabında onu tüm gerçekleri ile de tanıyabiliyorsunuz aslında. İhtiyacınız olan tek şey Varolmanın Dayanılmaz Ağırlığı adlı kitabı dikkatli ve değer vererek okumak olacaktır.

80 sayfalık bir eser olan Varolmanın Dayanılmaz Ağırlığı isimli kitap bir derleme kitabıdır. 2015 yılı içerisinde Peren Demirel tarafından çevrilmiş, Aylak Adam Yayıncılık tarafından basılmış ve raflara sürülmüş bir kitaptır. Kesinlikle bu kitabı okumalısınız. Alacağınız çok şey var.

Yazar: Nikola Tesla

Kitap Adı: Varolmanın Dayanılmaz Ağırlığı

İSBN: 9786059115988

Sayfa Sayısı: 80

Yayın Yılı: 2015

 

 

Etiket: