En çok satanlar kategorisinde yer alan ve en çok beğenilenler arasında olan Teşkilat kitabını tek solukta okuyacaksınız. Okuduğunuz her satırda karşınıza çıkacak olan ve hiçbir yerde duymadığınız veriler karşısında hem şaşıracak hem de mest olacaksınız.

Zonguldak’ın Devrek ilçesinde dünyaya gelen ve ‘Teşkilat’ kitabının yazarı olan Selman Kayabaşı siyaset ve istihbarat konulu kitapların hazırlanması konusunda yayın evlerinde danışmanlık yapmıştır. Bunun yanı sıra yazar Selman Kayabaşı Boğaziçi Üniversitesi tarih bölümü mezunudur.

Teşkilat

Teşkilat

Teşkilat’ın amacı

Geçmişten günümüze ön görülenleri açıklayan bu kitap ile geçmişin iç yüzü geleceğin ise kaderi hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Duyacağınız bilgiler hakkında daha bilinçli bir birey haline gelecek ve nerede durmanız gerektiğine karar vereceksiniz.

Okuduğunuzda milli iradenizin yerli yerine oturduğunu ve sizin de tek başınıza bir birey olarak ülkeniz için neler yapabileceğinizi öğreneceksiniz. Selman Kayabaşı ile çıkacağınız tarih yolculuğunda aklınızdaki tüm sorular cevap bulacak ve sizi aydınlatacak. Bu kadar merak uyduran bu kitap okuyucular tarafından en çok satın alınan kitaplar arasında yer alır.

Teşkilat kitabını okumak için saatlerce kitapçı gezmenize gerek yok. Kitabı satın almak için bilgisayarınızı açarak internet başından tek tıkla sipariş vermeniz yeterlidir. En kısa süre de ulaşacağınız kitabı hemen okumaya başlayabilir ve anlatılanlar kadar güzel olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Geçmişin gizliliği ve geleceğin kaderi hakkında öğreneceğiniz bu bilgiler ile ufkunuzu genişletebilirsiniz.

 

Etiket: ,