Dini yayınlar kategorisinde yer alan seviyorsan git konuş bence başlıklı deneme, Fatih Yağcı adlı yeni nesil bir yazarın ilk kitabıdır. Genç yazarın İslâm dini üzerinden yaptığı değerlendirme ve tespitleri ile bir araya getirdiği 160 sayfalık kitap, inançlı olmanın, Allah’ın varlığının ve ibadet etmenin insan ruhuna olan faydalarını anlatıyor.

Seviyorsan Git Konuş Bence Bir Aşk Kitabı mı?

Kitabın ismi Seviyorsan Git Konuş Bence olunca, herkesin aklına bir aşk romanı, bir pembe dizi senaryosu hatta romantik bir şiir kitabı gelebilir. Fakat, Fatih Yağcı adlı yazara ait kitabın ana fikri namaz! İslam dininin en önemli vecibelerinden olan namazın ferahiyeti, neden namaz kılmak gerektiği gibi konulardan bahsediliyor. Namaz kılmamak için bahane arayanlara, namaz kılmak isteyip de harekete geçemeyenlere önerilerde bulunuyor.

Seviyorsan Git Konuş Bence

Seviyorsan Git Konuş Bence

Seviyorsan Git Konuş Bence Yazarını Tanıyalım…

İnternet âlemini ve sosyal medya gücünü çok iyi kullanan genç nesil yazar grubundan olan fatih yağcı, üniversiteli öğrencilerin girişimleri ile kurdukları ilim kültür dernekleri aracılığı ile kısa sürede popüler olmuş etkileyici bir konuşmacı aynı zamanda. Dini, felsefi konularda zaman zaman düzenlenen oturumlarda konuşan yazar, gençlerin günlük konuşma diliyle sohbetlere katılarak sempati kazanıyor.

Yazarın ilk kitabı, Seviyorsan Git Konuş Bence ağır ağdalı dini kitaplardan çok farklı olarak, gayet sade ve anlaşılır cümlelerle okuru sıkmadan vermek istediği mesajların algılanmasını sağlıyor. Sempatik, yalın anlatımı ile namaz kılmayı özendirecek bir kitap!

 

Yazar: Fatih Yağcı

Kitap: Seviyorsan Git Konuş Bence

ISBN: 9786051627182

Sayfa Sayısı: 160

Yayın Yılı: 2015

 

 

Etiket: