En çok arananlar kategorisinde yer alan ve aşk adına yazılabilecek en romanlardan olan Sevgilimden Son Mektup kalbinizi gerçek aşkın sıcak ve samimi duygularıyla ısıtacak. Gerçek hayatta karşınıza hiç çıkmadığını düşüneceğiniz bu aşk hikâyesi zaman zaman sizi hayrete düşürse de zaman zaman da derinden etkileyecek.

Kitabı okudukça karşılaşacağınız zor seçimler sizi bir an karakterlerin yerine koymaya mecbur bırakacak. En az kitaptaki kahramanlar kadar sizde zorlandığınızı göreceksiniz. Okuduğunuz her sayfada karşınıza çıkacak olan sırlar, hiç alakasız kesişme noktaları sizde kitabı bir an önce okuyup bitirme hissi uyandıracak.

Sevgilimden Son Mektup’ta Kesişen Hayatlar

Ünlü yazar Jojo Moyes’in en sevilen romanlarından olan Sevgilimden Son Mektup eserinde farklı yaşamlara sahip iki kadının hayatının nasıl kesiştiğine şahit olacaksınız. Jennifer Stirling zengin bir kocaya sahip olan ve hayatını lüks içinde yaşayan bir kadındır. İstediği her şeye sahip olduğunu düşünürken her şeyi arkasında bırakıp kendiyle gitmesini isteyen bir adama tutkulu bir şekilde âşık olur. Jennifer’ın önünde iki seçenek vardır; ya ailesine ihanet etmeyecek ya da tutkulu aşkının peşinden gidecek.

Sevgilimden Son Mektup

Sevgilimden Son Mektup

Jennifer’ın yanı sıra diğer karakterimiz ise gazetecilik kariyerinde zirveye yükselmek isteyen ve bir yazar ile ilişki yaşayan Ellie Howorth’dur. Ellie’ni aslında çok mutlu olması gerekirken sevdiği adamın başka bir kadına ait olması Ellie’yi olumsuz etkilemektedir. Ellie de Jennifer gibi bir seçim yapmak zorundadır.

 

Etiket: ,