Normal, daha önce okuduğunuz kitaplardan bambaşka bir kitap geliyor karşınıza; Şahane Hatalar 1 kitabı. Normal bir kitap gibi ilk sayfadan son sayfaya kadar okunmamakta olan bu kitap, ilk bölümü okumanızla beraber başlangıç yapmış bulunuyorsunuz. İlk bölümü okuduktan sonra ise, sizlere bir yol ayrılı gelecek olan bu kitapta iki yolunuz vardır. Kararınızı verecek olup iki yoldan birisinde ilerlemeye başlıyorsunuz.

Her seçtiğiniz bölümle beraber bölümün sonunda yine kaderinize bırakılacaksınız. Ve kaderinizle birlikte bir yol seçeceksiniz. Kararınızı vererek ilgili olan bölümü okumaya devam edin. Her gittiğiniz bölümde kader, sizlerin elindedir, kaderinizi belirleyecek olan sizler olacaksınız.

Kitap, Heather McElhatton tarafından yaratılmış bir eser olup, kaderinizi belirlediğiniz bu bölümlerde bazen tekrara düşecek, aynı bölümü tekrar okumak zorunda kalacaksınız, bazense hiç beklenmedik bir yola girmiş bulunacaksınız. Hayat, bu kitapta sizlere neler hazırlıyor; hiç ama hiç bilemeyecek, tahmin bile edemeyeceksiniz!

Şahane Hatalar 1

Şahane Hatalar 1

Şahane Hatalar ile harika bir başlangıç!

Hayatta her zaman iyiliklerin karşılığında ödül olmayabiliyor. Bazen öyle hatalar yapılıyor, öyle hatalı kararlar verilir ki; bu hatalar karşısında şahane olaylar başlar. Eğer yolculuğunuzda ölümle karşılaşırsanız, herkes ikinci bir şansı hak ettiği gibi sizlerde kendinize ikinci bir şansı verebilirsiniz.

Ne zaman ne asla kestiremeyeceğiniz Heather McElhatton’ın bu kitabı, en çok arananlar listesinde yerini almış olan harika bir eserdir. Şahane Hatalar kitabıyla gerçekten daha önce yaşamadığınız hisleri yaşayacak, okumadığınız bir kitabı okuyacaksınız.

ISBN: 9756006825

Sayfa Sayısı: 640

Yayın Yılı: 2014

Yazar: Heather McElhatton

Kitap: Şahane Hatalar 1

 

Etiket: ,