Son dönemlerin en popüler ve gündemden düşmeyen kitaplarının bulunduğu bu kategorimizde, dünyanın okuduğu kitaplara dair güncel bilgiler alabilir ve bu kitapları takip edebilirsiniz. Türk edebiyatının usta kalemlerinden birisi olan Ahmet Batman’ın en popüler eserlerinden birisi olan en çok satanlar kategorimizin popüler kitabı Sabah Uykum ile iki insanın ilişkisinin karmaşık, sorgulamalı ve bağlılık dolu hikayesinde farklı diyarlara doğru yol alabilirsiniz.

Sabah Uykum

Sabah Uykum

 Sabah Uykum Kitabıyla Birlikteliklerde Aşk

Bir kitabın aynı sayfasına ağlana iki insandan bahis edildiği kitapta, birbirlerini rastlantı sonucu tanıyan, aşık olan ya da daha farklı bir duygu ile birbirine yakınlaşan iki insanın, neden sonlandığını bilmedikleri bir ilişkiye dair sorgulamaları ile insanı aşk, bağlılık, sevgi ya da sadece somut kavramlardan oluşan ya da bu şekilde açıklanmaya çalışan birlikteliğe dair sorgulamaya çağırıyor.

Son dönemlerin en çok satan kitapları arasında yer alması ile en çok satanlar kategorimizin en üst sıralarında yer alan Sabah Uykum isimli kitap ile aşka dair daha farklı bir yaklaşım içerisine girdiğinizi daha kitabın en başından itibaren hissedeceksiniz ya da anlayacaksınız. Her ne olursa olsun, kesinlikle sonlanan bir ilişkinin nasıl bu şekilde yorumlanacağı ya da bu şekilde yorumlanacak ilişkilerin varlığı üzerine kendinizi sorgulamaya çekeceğiniz eşsiz bir eser. Ahmet Batman’ın eşsiz kaleminden çıkan bu eser, daha uzun süre en çok satanlar kategorimizde yer alacak gibi görünüyor.

 

Etiket: ,