Aşkın, sevginin, mutluluğun, hüznün ve ayrılığın beraber olduğu bir dünya… İnsanda baş döndürücü etki yaratan “Sabah Uykum” aynı zamanda yüreğinde derin izler açıyor. Her satırında tutsak olacağınız ve sonuna kadar meraklanacağınız bir yapıt… Her yaprakta kendinize acaba sorusunu soracaksınız. Sıcaklığı ve o samimiliği ise sizde daha fazla etki bırakacak ve aşık olmanızı sağlayacak.

Soğuk Kahve ile Edebiyat dünyasına bomba gibi düşen Ahmet Batman bu başarılı ve eşsiz güzellikteki kitabından sonra Sabah Uykum’da da okurlarını şaşırtmıyor. Daha ilk sayfalarından sizi kendine tutsak eden bu kitap sonlarına doğru beklentinizin gerçekleştiriyor. Sımsıkı saran bu eser sıcaklığı ile de okurlarının yüreğini ısıtıyor. Okuduğunuzda derin duygulara kapılmanız muhtemel. Kapak tasarımı bile sizi teşvik etmeye yetiyor. Sekiz bölümden oluşan bu kitap içindekiler bölümüyle ana başlıklarını okurlarına aktarıyor. Bu kitabın öyle kesitleri var ki kıskanmamanız ve hüzünlenmemeniz elde değil. Tüm bu duygusal anlar ise yazarın başarısından kaynaklanıyor.

Sabah Uykum

Sabah Uykum

Aşkın Duygusal Anlarını Sabah Uykum İsimli Bu Kitaptan Tadın…

İlla Yarım Kalacaksa, Yarım Sende Kalsın yazıları yoğun eleştiriler alıyor. Bu yazıları ile birçok okur kitlesi toplayan yazar kitabını çok satanlar listesine yükseltiyor. Kitap zaman zaman komedi türünde de değerlendirilse geneli aşkı anlatıyor. Sarılacak bir sevgilinin eksikliğini muazzam betimlemelerle anlatan Ahmet Batman tüm yaşantısı boyunca elde ettiği mutlulukları da eklemeyi unutmuyor.

Kadın erkek ilişkilerinin de anlatıldığı bu kitapta zaman zaman da kişisel gelişim kitapları yazarlarının eksik yönleri eleştiriliyor. Kıskançlığın olumlu ve olumsuz yanlarına değinen yazar bu durumun ilişki üzerindeki etkilerini de ele alıyor.

Yazar: Ahmet Batman

Kitap: Sabah Uykum

ISBN: 9786054771769

Sayfa Sayısı: 224

Yayın Yılı: 2013

 

Etiket: ,