Hayatın vazgeçilmez bir parçası olan kitaplar kültürel anlamda gelişimimizin mimarisini oluşturuyor. Ne şartta olursak olalım başımızın ucundan bir kitabı eksik etmememiz gerekiyor. Bu anlamda başucunuzun vazgeçilmez bir parçası olacak olan Saatleri Ayarlama Enstitüsü her sayfasında şiirin güzelliklerini sembolik ifadelerle sizlere aktarmaya çalışacak. Edebiyat dünyasının seçkin yazarları arasında gösterilen Ahmet Hamdi Tanpınar’ın önemli bir eseri olarak gösterilen bu kitabımız her ne kadar şiirsel olsa da anlatım tarzı zaman zaman roman yapısına da bürünebiliyor.

Saatleri Ayarlama Enstitüsü

Saatleri Ayarlama Enstitüsü

Beklediğiniz Kitap Geldi Saatleri Ayarlama Enstitüsü

Şiir dünyasının duygusal etkisini her kelimede hissetmek isteyenler için muhteşem bir eser olan Saatleri Ayarlama Enstitüsü aynı zamanda en çok arananlar listesinde de kendisine yer buluyor. Edebiyat dünyasına muazzam bir giriş yapan bu başarılı eser toplumumuzun değişme süreci içindeki durumunu okuyucusuna aktarıyor. Bireyden yola çıkarak topluma varan bir anlatıma dayanan bu eseri soluksuz okuyacağınızı düşünüyoruz. Hayalinizdeki şiir dünyasına ulaşmayı başaracağınız bu değerli eser ile Ahmet Hamdi’nin edebi havasını rahatlıkla hissedebileceksiniz.

Toplumun aynası olarak kabul edilen kitaplar bir de şiir havasına büründüğünde edebiyatın kusursuz dünyasını en iyi şekilde yansıtabiliyor. Sizler de bu eser sayesinde aradığınız duygu yüküne ulaşmakla birlikte edebi arzunuzu da giderebileceksiniz. Türk Edebiyatına kazandırdığı eserlerle önemli yol kat eden Ahmet Hamdi bu eseriyle de sizi sizden almayı başaracaktır.

 

Etiket: ,