Sabır, bu dünyada lazım olan ve her insanın içerisinde olması gereken duygularından birisidir. Sabır hem kendimiz hem çevremiz hem de Allah için yapılması, gerçekleştirilmesi gereken duygulardan birisi olarak bilinir. Çünkü Allah, sabırla beklemeniz gereken bir sıkıntıyla sizleri karşı karşıya bırakıyorsa, o zaman sabırla beklemenizi istiyordur. Sabır ile sizin mümin olarak ne derecede olduğunuzun ölçülmesini gerçekleştiriyordur. İşte böyle bilgileri ve duyguları anlatır, Rabbin İçin Sabret kitabı.

Dostların makamı diye adlandırılan sabır, Allah’ın bizleri sıkıntılar ile karşı karşıya bırakmasıyla bir müminin derecesini yükseltmek amacıyla bunu yaptığını bilmeliyiz. Buna göre sabreder, konunun sonucunu sabırla bekler ve sonuca göre yol alırız… Hayatımızın her alanında ne kadar sabırlı olmamız gerektiğini, nasıl bir sabır ile beraber yaşamı mutlu bir şekilde devam edeceğimizi dile getiren bu kitabın yazar Uğur Koşar, bugüne kadar yazılmış din kitapları arasında gerçekten beğenilecek olan değerli bir kitabı bizlerle buluşturmuştur.

Rabbin İçin Sabret

Rabbin İçin Sabret

Sabrın Önemini Rabbin İçin Sabret Kitabında Anlayacağız

Günümüzün en çok satanlar raflarına bakıldığında, raflar arasında ismini göreceğimiz kitaplardan biri olan Rabbin İçin Sabret, Allah ile kul arasında olan biten, olması gerekenler ve daha fazlasını anlatıyor. Her satırda değerli birçok bilgiye ulaşılacağı gibi sabrın bu yaşam içerisinde ne kadar önemli bir duygu olduğuna da büyük bir sayfaca değinmektedir.

Uğur Koşar adlı yazarın hazırladığı ve değerli bilgilerini paylaştığı bu kitabıyla beraber Allah’ın sabreden kula karşı olan durumunu anlatmaya çalışmıştır. Çok satan kitaplardan birisi olduğu için en çok satanlar arasında yerini alan bu kitapla beraber güzel bir din üzerine yazılmış kitap okumuş olacaksınız.

ISBN: 6054994311

Sayfa Sayısı: 200

Yayın Yılı: 2014

Kitap: Rabbin İçin Sabret

Yazar: Uğur Koşar

 

Etiket: ,