Durun, ne yapıyorsanız biraz durun, bekleyin ve bir düşünün, hayatınıza kısa bir ara vermeyi, kendinize izin vermeyi, öyle uzun boylu değil, bir bardak çay içecek kadar da olsa kendinize izin verin. Eser, bu noktadan hareketle sizlerin karşısına çıkıyor. Eserde yer alan değerler ve kavramlar, sizi hayatın tüm gerilimlerinden bir an bile olsa kurtaracak ve her şeyin daha pozitif olmasını sağlayacaktır. Yazar Ender Haluk Derince tarafından kaleme alınan ve 53 adet öykünün derlemesinden oluşan bu eser, sizlere yepyeni bir hava katacaktır.

Hayata Papatya Kokulu Hikayeler İle Kısa Bir Mola

Papatya Kokulu Hikâyeler

Papatya Kokulu Hikâyeler

Bu hikâyeler ile sıkıntılı geçen hayatınıza kısa da olsa bir es vereceksiniz. Verdiğiniz bu es, sizlere pozitif etkiler yapacak ve ara verdiğiniz hayata, daha mutlu bir şekilde bağlanmanıza neden olacaktır. Papatya Kokulu Hikâyeler adı verilen bu eser, adından da anlaşılacağı üzere, son derece keyifli ve coşkuludur. Bu eser ile birlikte, hayatın şu gerilimlerinden bir uzaklaşın ve rahat bir nefes alın.

Sizleri tamamen rahatlatacak unsurları konu alan eser, içerik bakımından da zengindir. Anlatımı sade ve akıcıdır. Yazar Ender Haluk Derince, bu eserinde insanları mutlu etmeyi hedeflemiş ve hedefine de ulaşmayı başarmıştır.

Esere gösterilen yoğun ilgi, bunun en açık göstergesidir. Papatya Kokulu Hikâyeler ile birlikte, hayatın o karamsarlığından ve keşmekeşliğinden bir an olsun kurtulacak ve hayata olan iyimserliğinizi muhafaza etmiş olacaksınız.

Yazar: Ender Haluk Derince

Eser: Papatya Kokulu Hikâyeler

ISBN: 9786053847212

Sayfa Sayısı: 352

Yayın Yılı: 2014

 

Etiket: ,