Bir toplumun gelişmesindeki en önemli kaynak olan kitaplar, tarih boyu bizimle birlikte gelir. Kimi zaman bir dost, kimi zaman da bir yol gösterici olan kitaplar kültürel anlamda gelişmemizin en önemli destekçisidir. Tam da bu anlamda kendisini bir adım daha öne çıkaran Kapalı Gişe Yalnızlık içinize işlettiği tüm duygularla yeni dostunuz olmayı başarıyor. Aşk duygusunun kutsallığını ve kimi zaman da yaşattığı zorlukları en iyi şekilde okuyucusuna aktarmayı başaran Serkan Özel, aşk dünyanızın yeniden canlanmasına ve hayat bulmasına yardımcı olacaktır.

Kapalı Gişe Yalnızlık

Kapalı Gişe Yalnızlık

Aşk Ve Daha Fazlası Kapalı Gişe Yalnızlık

Aşk, her insanın içinde barındırdığı, kimi zaman çaresiz bırakan, kimi zaman da her saniyesinde başka bir nefes olan kusursuz bir duygudur. En çok satanlar listemizde kendisine yer bulan Kapalı Gişe Yalnızlık aşkı yeniden tanımlamanızı, ona bir kez daha saygı duymanızı sağlayacaktır. Aşkın kusursuz diline her sayfasında yer veren yazar her ne kadar ümitsizlik duygusuna kapılmış gibi görünse de içinde her saniye yeni bir umut canlandırır. Kitabın ilk sayfasını açtığınızda dahi anlayacağınız bu saf ve temiz duygu içinizi biraz burkmakla birlikte size yeni bir ders verecektir.

Yazarın duygusal ve karmaşık dünyasında kendinizi görüyor olmanız, kitabın sizler için en önemli dost olmasında büyük bir etkendir. Serkan Özel aşkı hissetmeniz için elinden geleni yapmış, size kalan ona ortak olmak ve aşktan yeni dersler çıkarabilmektir.

 

Etiket: ,