Yılmaz Özdil’in Gezi Parkı olaylarını değerlendirmesi anlatılır. Okuyucusuna kendi yazdığı köşe yazılarından derlediği kitapla buluşturuyor. Tazyikli su sıkılmasına karşı, Korkma sönmez diyerek tepkisini belirtiyor. Ünlü gazetecinin olaylara bakış açısının değerlendirildiği İsim Şehir Artist okuyucusu tarafından büyük bir ilgi görmüştür. Çarpıcı köşe yazıları ile her zaman gündemde kalan gazetecimizin derlediği köşe yazılarından oluşmuş bir kitaptır.

İsim Şehir Artist Mücadelenin kitabıdır

İsim Şehir Artist

İsim Şehir Artist

Zevkle okuduğunuz makalelerin hepsi bir kitapta sevenleri ile buluşmuştur. Yılmaz Özdil keskin açıklamalarını kitapta bol olarak bulabilirsiniz. İsim Şehir Artist ile Yılmaz Özdil birçok başarılı kitaba imza attığını göstermiştir. Kitabı tiyatro sahnelerince derlenerek sevenleri ile buluştu.

Yılmaz Özdil’in akıcı anlatımı sevenlerine kitabı anlaşılır şekilde okutuyor. Dili sade ve vurguları tamdır. Kendi görüşlerini ve eleştirilerini bulabileceğiniz kitap kısa sürede beğenilenler listesine girmeyi başardı. Başarılı gazetece Gezi olaylarını değerlendirirken birçok olaya atıfta bulunur. Mücadeleden bahseder ve olaylara bakışını ortaya koyar.

Düzenin gerekli olduğunu ve olayların gidişatının durum değerlendirmesini inceler. Okuyucuyu sıkmayan yorumları eleştirmenler tarafından beğenilmiştir. Muhalif gazetecimizin diğer kitapları da büyük başarı sağlamıştır. Olay açıklamaları ve tespiti ile okuyucularını bilgilendirme amacı taşır. Olayların arkasında yatan perde arkasını inceleyerek okurları ile olayları paylaşır. Kitap en çok satanlar listesinde yerini almayı sürdürecektir. Yılmaz Özdil’in başarıları ve hayran kitlesi gün geçtikçe artmaya devam etmektedir.

 

Etiket: ,