Paul Auster’in güçlü kaleminden çıkan invisible, kurgusu ve eşsiz konusu ile okuyucuları kendisine hep eden bir yapıya sahiptir. bir serüvene dönüşmüş olan kitabı okurken bir sonraki sayfaya geçmek için sabırsızlanacaksınız. Yazarın satır aralarına sıkıştırdığı hayata dair anekdotları okurken şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz. New York’ta başlayan hikaye Paris ve Karahip Adalarına kadar devam ediyor. romanın nasıl geliştiği konusunda sürekl okuyucuyu şaşırtmayı seven Auster, romanı anlatıcı bakış açısı ile kaleme almış iken 2. Bölümde farklı bir kişinin anlatımı ile dengeleri bozuyor.

İnvisible

İnvisible

Avrupa da ve pek çok dünya ülkesinde Paul’un güçlü kalemi ve İnvisible romanı hakkında yazılar çıkartan gazeteler yazarın bu eserini başyapıt olarak nitelendiriyor. İnsanda merak uyandıracak öykü zinciri hayal dünyanızı zorlayarak yeni şeyler keşfetmenizi sağlıyor. Görünmeyene nasıl yaklaşmanız gerektiği hakkında yazılmış olan eser Auster’in en çok satanlar listesinden inmeyen eserleri arasında yer alıyor.

İnvisible İle Görünmeyene Dokunun!

Karmaşık ilişkilerin, saplantıların ve ironilerin yer verildiği romanımız 2013 yılında basıya alınarak Türkçeye çevrilmiştir. 252 sayfa ile biten roman, heyecanı ve tempoyu elden bırakmayan bir yapıya sahiptir. Bir sonraki sayfaya geçmek için sabırsızlanacağınız eserimizi aynı zamanda başucunuzdan eksik etmeyerek soluksuz okuyacaksınız. Büyülü görünmeyen kitabımız son zamanların en çok satılan kitapları arasında yer alan sayılı eserlerdendir. Paul’un kusursuz hayal dünyasının kapısını aralayacağınız bu eseri mutlaka okuyun!

 

Etiket: ,