Keşkeler ile dolu bir hayat yaşıyorsanız Doğan Cüceloğlu tarafından İletişim Donanımları kitabını okuyabilirsiniz. Çocuklarınız ile daha fazla geçirebilmek, vicdanınızın sesini daha fazla dinleyebilmek ve bazı zamanlarda keşke dilimi tutabilseydim diyenlerdenseniz bu kitabı okurken zamanın nasıl hızla akıp gittiğini fark etmeyebilirsiniz.

Tek yaşama hakkımız olduğu için varoluşumuzu sorgulayabilmek, paylaşabilmek ve yaşamayı doğru şekilde sürdürebilmek için pişmanlıklarımızın da olması gereklidir. Ancak İletişim Donanımları kitabında bu pişmanlıkların azalması için gerekli olan tüm donanımlar sizlere aktarılmaktadır.

iletişim donanımları

iletişim donanımları

Keşkesiz Bir Hayat İstiyorsanız: İletişim Donanımları

Ailenizde, iş yerinizde ve toplumda daha sağlıklı bir iletişimin temellerini atabilmek ve insan ilişkilerinizde olumlu etkiler görebilmek istiyorsanız İletişim Donanımları kitabı sizler için ideal olacaktır. Keşke deme alışkanlığınızı azaltmak istiyorsanız ve hayatınızı doya doya size en uygun şekilde yaşayabilmek istiyorsanız İletişim Donanımları kitabını okumaya başlayabilirsiniz.

İnsan algılama sistemindeki farklılıkların konu edildiği kitapta Doğan Cüceloğlu insanların iç dünyaları ile dış dünya arasındaki büyük farklılıkları ve stresin insan doğasına verdiği olumsuz etkileri yalın bir şekilde anlatıyor.

Çocukların iletişim ve dış dünyaya daha yatkın olması ancak yetişkinlerde iletişim ve dış dünyaya yatkınlığın giderek azalması İletişim Donanımları kitabında usta bir şekilde işleniyor. Kitabı okuyup tamamladıktan sonra iletişim becerilerinizde ne gibi eksiklikler ve hatalar olduğunu net bir şekilde görmeye başlayabiliyorsunuz.

Yazar: Doğan Cüceloğlu

Kitap Adı: İletişim Donanımları

ISBN: 9789751408860

Sayfa Sayısı: 198

Yayın Yılı: 2016

 

Etiket: