( Teori ve Pratik Bir Arada )

Son zamanlarda sitemizin en çok satanlar kategorisinde yer alan ve günlük hayatta insanların en çok ihtiyacı olan bir konuya değinen “İknanın Psikolojisi“adlı kitabımız okuyucu tarafından her gün binlerce kez incelenmekte ve satın alınmaktadır. Okuyucunun ilk görüşte ilgisini çeken bir isme sahip olan eserde karşınızda “dediğim dedik” olan bir insanı dakikalar içerisinde nasıl ikna edebileceğinizi göreceksiniz. Hem teorik hem de pratiğe dökülen veriler ile artık kimse size karşı koyamayacak ve olumsuz cevap veremeyecek.

Siz ne isterseniz herkes onu yapmak zorunda… Siz yeter ki bunu nasıl yapacağınızı öğrenin. İnsan psikolojisi üzerine uzun araştırmalar ve incelemeler yapmış olan ve sıra dışı bakış açısı ile okurun kalbinde bambaşka bir yere sahip olan Robert Cialdini’nin güçlü kaleminden çıkan bu eseri okuduktan sonra “hayır” kelimesini lugatınızdan çıkarabilirsiniz.

İknanın Psikolojisi

İknanın Psikolojisi

İkna Psikolojisi Hayatınızı Nasıl Değiştirecek?

İnsan hayatına ve insan psikolojisine her zaman meraklı olan yazarlardan biri olan “Robert Cialdini” tarafından yazılan İkna Psikolojisi adlı eserde, bir insanı ikna etmenize yarayan tüm verileri bulacaksınız.  Peki, birini ikna etmek için neler gereklidir, bunu birkaç dakikanızı ayırıp hiç düşündünüz mü? Her şeyi bir kenara bırakın ve sizi ikna etmek için nelerin önemli olduğunu düşünün. Bu şekilde empati kurarak ve kendinizden yola çıkarak karşınızdakini ikna etmeniz emin olun çok daha kolay olacak!

Kitap adı: İkna Psikolojisi

Yazar: Robert Cialdini

ISBN: 9789944383646

Yayın yılı: 2003

Sayfa: 368

 

Etiket: