Türk Edebiyatı’nın usta kalemlerinden birisi olan Sabahattin Ali’ nin eşsiz eserine çok uygun fiyat seçenekleri ile ulaşabilirsiniz. Basım tarihinden itibaren her dönem en çok aranan kitaplar arasında yer alan bu kitap ile okuyucu Sabahattin Ali’nin eşsiz diline tekrar ve tekrar hayran kalıyor. En çok arananlar kategorimizde bulunan İçimizdeki Şeytan kitabı, okuyucuyu yine eşsiz bir romanın içerisine sürüklüyor.

 İçimizdeki Şeytan ile Toplumda İnsanın Gururu

Her zaman olduğu gibi toplumsal konular üzerine eğilen Sabahattin Ali, bu kitabında özellikle toplumsal gündemlerin, kişilikler üzerinde yaratmış olduğu baskılar ve bu baskılara karşı insanların tepkisini gözler önüne seriyor. Özellikle de güçsüz insanların toplumsal gündemin ortaya çıkarmakta olduğu toplumsal baskılar karşısında yaşadığı kapana kısılmışlık hissiyatına dair derin bir inceleme yapıyor.

İçimizdeki Şeytan

İçimizdeki Şeytan

Bunun dışında da özellikle insanların gururları, bilmişlikleri ve salaklıklarının kendisini her konuda haklı çıkarışının en temel nedenini ve bunu nasıl başardığını en güzel dille anlattığı bu kitabında Sabahattin Ali, insanların bu konudaki yaklaşımlarına dair eşsiz bir roman ile çok daha farklı bir yaklaşım ortaya koyuyor.

Bu kapsamda Sabahattin Ali’nin basıldığından bu yana en çok beğenilen eserlerinden birisi olan ve halen en çok arananlar kategorimizde kendisine yer bulan İçimizdeki Şeytan isimli kitabını cazip fiyat seçenekleri ile alabilirsiniz. Eşsiz ve ilgi çekici bir anlatım ile Sabahattin Ali’nin bu değerli eseri ile toplum içerisindeki insanın kendi büyüklüğünü gösterme çabasına dair farklı bir bakış açısı okuyabilirsiniz.

 

Etiket: ,