Çarpıcı öykülerle edebiyat yolculuğuna çıkıyorsunuz. Kitap sizi muazzam kurgularla karşı karşıya bırakıyor. Okurken yaşamın gizli yönlerine şahit olacaksınız. Daha ilk sayfalarından tutulacak ve sonlarına kadar merakınızı canlı tutacaksınız. Gizemli dünyalara giriş yapacaksınız. Uzun süre hafızalardan silinmeyecek olan bu öyküler muazzam kurguyla okurlarını etkiliyor. Okurken kahramanların samimiliği ve sıcaklığına hayran kalacaksınız. Kendinize de bu öyküden pay çıkaracak ve günlük yaşamla karşılaştırmalar yapacaksınız. “Giden Yolcu” sizleri özlemin, hüznün, kederin geçekleriyle baş başa bırakıyor.

Gelen Yolcu isimli kitabıyla edebiyat dünyasına oldukça başarılı bir giriş yapan Sıtkı Silah yeni kitabı “Giden Yolcu” ile de okurlarını etkiliyor. Daha ilk sayfalarından tutkunu olacak ve sonunda gelişen maceraları merakla bekleyeceksiniz. Zaman zamansa hayal ile gerçek arasındaki ayrımın farkına varabileceksiniz.

Giden Yolcu

Giden Yolcu

Birbirinden Yaratıcı Öyküler Giden Yolcu’da Bir araya Geliyor

Okurken sizi daha çok gerçeklerle yüzleştiren bu masalımsı öyküler toplumsallığı yansıtmak bağlamında da önem taşıyor. Yer yer tuhaflığı ve ikilemde kaldığı durumları da oluyor fakat her daim insanda edebi duygular uyandırıyor. Yaşam sıkı sıkı tutunmanın, özlemin, kederin, gerçeklerin ve hayallerin huzur bulduğu bir yer “Giden Yolcu”.

Edebiyata adını altın harflerle kazıtan ve yaşamdan aldığı tecrübelerle eserine zenginlik katan Sıtkı Silah “Gelen Yolcu” isimli eseriyle aslında okurlarını denedi ve bu eserinin tutunması ve oldukça başarılı bir çalışmaya imza atması bu kitabında ortaya çıkmasını sağladı. Gitmek isteyenlere, kalanlara ve gidenlere bu kitabı okumaları önerilir.

Yazar: Sıtkı Silah

Kitap: Giden Yolcu

ISBN: 9786054841325

Sayfa Sayısı: 104

Yayın Yılı: 2014

 

Etiket: ,