Mehmet, içinde bulunduğu şartlardan kurtulmak için bir mücadele başlatmıştır. Şartlardan kurtulması ve savaşı unutabilmesi için bir zorlu mücadelededir. Zalim bir efendi ile mücadele etmek, ruhunu teslim etmek gerçekten zor bir iştir. Savaşı unutabileceğinden o kadar emin değildir. Fay Kırığı – 3 Rojin, Güney doğuda geçen bir savaş hikâyesini anlatır. Mehmet ve Rojin, iki savaşan gençtir. Güneydoğunun çorak arazisinde verilen yaşam mücadelesini anlatır. Mayın tarlası ile dolmuş bir dünyada, yaşam savaşı vermektir. Kurtarılmayı bekleyenlerin hayat hikâyesidir. Ölüm kalım mücadelesinden kimler kurtulacaktır. İki insanın verdiği başarı öyküsü, onların yollarını kesiştirir.

Fay Kırığı - 3 Rojin

Fay Kırığı – 3 Rojin

Fay Kırığı – 3: Rojin Hikaya Kahramanları İle Bütünleşmiş Bir Romandır

Ezeli düşmanlığın son bulmasının öyküsüdür. Aynı topraklarda savaşan iki gencin verdiği yaşam öyküsüdür. Bir bayan ve erkeğin dünyasından savaşı gözlemlemektir. Hikâyesi ve anlatımı ile beğeni kazanmış ve çok satanlar listesine girmiştir. Fay Kırığı – 3 Rojin yaşamı her boyutu ile değerlendirir. Savaşta ölecek ya da kurtulacaksın.

Dünyaları ve yaşantıları farklı iki gencin savaş maceralarını çok güzel bir dille anlatmıştır. Kendini arayanların öyküsüdür. Ölüm, kapıya dayandığında verilecek yaşam mücadelesi, ince bir çizgide işlenir. Kendini kurtaracak ya da savaşmayı sürdürecek, amaçlarına ulaşacaksın. Hikâye baştan sonra sürükleyicidir. Etkili içeriği ile baştan sona heyecanla okunacak bir yapıttır. Tavsiye edilen kitaplar arasında yer alır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Etiket: ,