Enerji tıbbı elektrik, manyetik ve elektro manyetik alanlar dâhil vücudun yaşam gücündeki değişliklerin insan sağlığını etkilediğini ve iyileştirebileceğine inanılır. Enerji tıbbı gücünü hemeopatiden alır ve tedavi amacı kişinin ihtiyacı doğrultusunda uygulanır. Sizlerde zihninizin açılmasını ve bedinizin iyileşmesini istiyorsanız Donna Eden’ ın Enerji Tıbbı kitabı tam anlamıyla sizin için yazılmış bir kitap.

Sağlığınız İçin Enerji Tıbbı

Yazar Eden insanları iyileştirme adına yazdığı kitapların arasına bu yeni çıkan kitabında ekleyerek okurlarını daha sağlıklı daha mutlu hale getirmeye çalışıyor. Enerji Tıbbı kitabı insanların vücutlarındaki enerjiyi kullandıkları taktirde canlılıklarını ve dirençlerini nasıl arttırdıklarını anlatıyor. Her türlü rahatsızlığa karşı (ağrı ve soğuk algınlığı, hafıza kaybı) insanların kendini günlük sadece beş dakikalık uygulamalarla nasıl iyileştireceğini anlatıyor.

Enerji Tıbbı isimli kitapta yazar Eden binlerce hasta ve öğrenci ile yaptığı çalışmalardan derleyerek oluşturduğu bu kitapta bedeni korumak ve iyileştirmek için yüzlerce bilgiyi öğreneceksiniz.

Donna Eden enerji tıbbı olayında dünyaca ün kazanmış bilginlerden birisidir. Ve kitabını son derece anlaşılabilir ve bunun yanında da okuyucuyu sıkmayacak akıcı bir anlatımla yazmıştır bu kitabını. Yazar Eden beden enerji ilişkisinde ene etkili isim olma adına çalışmalarına ve kitaplarına gün geçtikçe yeni bilgiler ekleyerek müthiş bir biçimde devam ediyor. Bu kitapta siz okurlarımızda şifa bulacağınıza emin olabilirsiniz. Ve bu kitapla kendinizi şanslı hissedeceksiniz çünkü yazarın daha önceki kitapları da enerji tıbbı üzerine olduğu için bu konuda oldukça tecrübeli.

 

Enerji Tıbbı

Enerji Tıbbı

Yazar: Donna Eden

Kitap: Enerji Tıbbı

ISBN: 9786055154530

Sayfa Sayısı: 420

Yayın Yılı: 2014

 

Etiket: