Bulmacalar her dönem için oldukça dikkat çeken şeylerdir. Ancak devrin en sık karşılaşılan ve bilinen bilim adamları içerisinde yer bulan Einstein oldukça farklı bir bulmaca oluşturmuş. Çocuk yaşta düzenlediği bu bulmaca içerisinde belli başlı simgeler var. Bu simgelerin nereye gideceği ve nasıl gideceği oldukça büyük bir merak konusu. Her 50 kişi arasından sadece bir kişinin bu problemi çözebileceğini belirten bilim adamı çok farklı şekilde bir bulmaca ortaya koyuyor. Einstein Bulmacası oldukça özel olarak sizlere sunuluyor.

Jeremy Stangroom tarafından kaleme alınan bu eser size en özel bulmacaları sunuyor. Oldukça dikkat çekici olan bu eser sayesinde sizde dilediğiniz biçimde bulmacayı çözmeye başlayabileceksiniz. Einstein Bulmacası sizde heyecan ve biraz da olsa stres yaratabilir. Ancak hemen pes etmeyin.

Bilim adamının bahsettiği her 50 kişi arasından bir kişi olmayı hedefleyin ve bu uğurda çalışmaya devam edin. Çok daha fazlası için mutlaka okumanız ve ayrıntılı olarak incelemeniz gereken bir eser. Jeremy Stangroom farkı ile dilediğiniz gibi okuyabileceğiniz harika bir bulmaca.

Farklı Einstein Bulmacası

Einstein Bulmacası

Einstein Bulmacası

Oldukça farklı bir bulmaca türü olan bu eser size daha önce hiç karşılaşmadığınız bir beyin jimnastiği sunuyor. Biraz sabır ve düşünce gücü ile üzerinden gelemeyeceğiniz bir sorun olmayacak. Çözebileceğinize inandıktan sonra kolay bir biçimde sonucu görebileceğiniz bu eser sayesinde farkınızı ortaya koyun ve ne kadar zeki olduğunuzu gösterin.

Yazar: Jeremy Stangroom

Eser: Einstein Bulmacası

Basım Yılı: 2009

Sayfa Sayısı: 144

ISBN : 9786054729241

 

Etiket: