Yeni çıkanlar bölümünde kitap severleri bir hayli heyecanlandıran Düşlerin Ötesinde adlı eser de yer alıyor. Susan Gloss tarafından yazılan eser Arkadya Yayınları’ndan çıktı. Romanın baş kahramanı olan Violet’in çarpıcı yaşam öyküsü başlı başına kitabı etkileyici kılıyor. Ancak asıl düğüm Violet’in hayatını tam düzene koymuşken beklenmeyen bir durum ile karşılaşmasıyla başlıyor.

Düşlerin Ötesinde Okuyucuyla Buluştu

Eşinden boşandıktan sonra uzun süredir hayalini kurduğu butiğini işletmeye çalışan ve işine dört elle sarılarak yaşama tutunmaya çalışan Violet, birden butiğini kaybetme tehlikesi ile burun buruna gelir. Neyse ki Violet hayatta yapayalnız değildir. Nişanlısı tarafından 5 aylık hamile iken terk edilen April ve geçmişinden bir türlü kurtulamayan Amithi, Violet’in yakın arkadaşlarıdır.

düşlerin ötesinde

düşlerin ötesinde

Yaşamlarının yönünü bazen isteyerek bazen de istemeyerek bir anda bambaşka bir yöne çeviren bu 3 kadın Düşlerin Ötesinde bir kapı açmayı başarır. Ancak bu hiç de kolay olmamıştır. Yazarın etkileyici bir dil kullanarak kaleme aldığı eser okuyucuya yeni bir yaşam öyküsüne, hatta 3 farklı ya da 3 ortak yaşam öyküsüne tanık olma fırsatını tanıyor.

Aşk, geçmiş ve gelecek üçgeninde umudunu ve hayallerini korumaya çalışan 3 kadının yaşam öyküsü, hayatın sürprizlerle dolu olduğunun da bir örneği olabiliyor. Sitemizden siparişini verebileceğiniz bu eser soluk soluğa okuyabileceğiniz romanlar arasında olacaktır. Bu eser sayesinde gerçekten düşlerin ötesine açılan bir kapının olup olmadığını siz de öğreneceksiniz.

 

 

Etiket: ,