Okur severler, okuyacakları eserleri seçerken, biraz olsun sevdikleri nesnelere sahip olan eserleri seçerler. Bu noktaya son derece dikkat ederler. Yeteri kadar özen gösterirler ve sonucunda bu eseri okumayı başarırlar. Bu eserler, okuyucuya daha sıcak gelir ve bu eserle birlikte kendilerinin de o eserde yaşadığını düşünürler. İşte bu durum onlar için paha biçilemezdir. Yazar Orçun Üçer tarafından kaleme alınan bu eser, benimsediğiniz değerler üzerine kurulan romanları tercih etmenizi ve o tercihleriniz ile mutlu olmanızı anlatıyor.

Deneme Arası Roman: Kitap Evi İle Benimsediğiniz Değerler

Deneme Arası Roman: Kitap Evi

Deneme Arası Roman: Kitap Evi

Kaleme aldığı bu eserinde yer verdiği örneklemelerde göreceksiniz ki, size ait olan ya da sizin için olmazsa olmaz olan bir değeri, eserin içerisinde görmeniz, sizi direkt olarak esere bağlayacaktır. Bu bağlılığı,  o değeri hissettiğiniz an göreceksiniz. Bu tartışılmaz bir gerçektir. Tekrar dönüp, yeniden bir daha eseri okuyacak ve bundan hiç usanmayacaksınız. Deneme Arası Roman: Kitap Evi adlı inceleme eserinde yazar, kendi benimsediği bir değeri içinde barındıran eseri, nasıl keyifle okuduğundan bahsediyor.

Orçun Üçer, kendisi için önemli olan değeri, Kitap Evi adlı eserde buldu. Bulması, onu direk esere bağladı. Bu bağlantıdan kurtulamadı ve o eseri her daim okudu, bundan hiç ama hiç usanmadı.

Eserde yer alan konu, tema veya anlatım şekli onu esere bağladı. O da bu bağlantıyı kaleme dökerek sizlerle paylaşma yolunu seçti. Deneme Arası Roman: Kitap Evi adlı eser, bu amaç doğrultusunda oluşan bir eserdir.

Yazar: Orçun Üçer

Yazar: Deneme Arası Roman: Kitap Evi

 

Etiket: ,