Yeni yılla girerken elinizden düşmeyecek bir kitap olan çapkın günlük kitabı ile Kerem’in bir anlam da hayatına da giriş yapıyorsunuz. Tavsiye edilenlerin yanında edilmeyenlerinde yer aldığı kitapta Kerem Bengi ile yeniden tanışacaksınız.

Çapkın Günlük ile tek tek Kerem’in hayatındaki detaylara inerken hayatına giren kadınların ya da girmeyi arzu eden kadınların özelliklerini göreceksiniz. Yüzünüzde tebessüm uyandıracak bu kitap ile tanışmak isterseniz sizler için raflarda yerini aldı. Bu yılın tartışılan kitapları arasında yerini alna kitabın ilk sayfasından itibaren belki sizde tartışma oklarını fırlatmaya başlayacaksınız.

Hem düşünüp, hem gülüp, hem de eleştirebileceğiniz bir kitap okumayı tercih ederseniz Kerem Bengi tam da sizin istediğiniz tarz olan bu kitabı hayata geçirdi.

Çapkın Günlük ve Kerem’in Sihirli Kadınları

Her kadını çekici bulan ve her kadının bir sihri olduğuna inanan Kerem bunu söylerken aynı zamanda da bazı kadınlardan kaçmaktadır. Kerem kadınları neye göre seçer nasıl ölçer? Bu sonunun yanıtını arayacağınız kitapta ayrıca Kerem’in bazı kadınlar içindeki sihri bilmezler, bu sihrin farkında da değillerdir.

İşte ben bu sihri ortaya çıkarmak için dünyaya gönderildim diyecek kadar da iddialıdır. Kerem’i sihri ile büyüleyip bu kitabı yazdıran kimlerdir? Bu bilinmez ama Kerem’in aynasında kendinizi görmek, ölçmek, sihrinizin farkına varmak isterseniz sizde okuyun ve ölçün.

Çapkın Günlük

Çapkın Günlük

Yazar: Kerem Bengi
Kitabın Adı: Çapkın Günlük
ISBN: 9789944829243
Sayfa Sayısı: 165
Yayın Yılı: 2014

 

Etiket: