Bir kadın âşıktır. Âşık olduğu kişi ise seri katildir. Bir Seri Katile Âşık Oldum, sınırları zorlayan gerçek bir öyküdür. Sandy, uzun boylu Amerikalı bir genç ile otel barında tanışır. Paul ise katil olduğunu gizlemiş ve cinayetlere devam ediyordur. Kadın, katile aşık olur ve canlı kalmayı başarır.

Bir Seri Katile Aşık Oldum

Bir Seri Katile Aşık Oldum

Bir Seri Katile Aşık Oldum Gerçek Bir Hikayedir

Kitap özellikle gerçek bir konuyu işlemesi yönünden de dikkat çekicidir. Sandy olayların farkında değildir. Sadece güzel bir otelde aşk yaşadığını düşünürken, eli kanlı sevgilisi cinayet işlemeyi sürdürür. Bir Seri Katile Aşık Oldum, büyük bir yankı getiren kitaptır. Konu gerçek olduğu için okuyucu tarafından merak edilmiştir. Kitap ilk okunduğu an itibari ile elinizden düşüremeyeceğiniz bir eser olacaktır. Yakışıklı katilin cinayetlere devam etmesi ve yaşanılan farklı duygular anlatılır. Katil bir şey yokmuş gibi soğukkanlıdır.

İngiliz yazar Sandy Fawkes, kendi hayatından bir bölüm ile anlattığı kitapta öykünün güzelliğine de gerçeklikleri katmıştır. Romantik ve bir o kadarda vahşice işlenen cinayetler vardır. Kadın farkına varmadan kendini bu katile âşık bulmuştur.

Yazar farklı tasvirleri ile okuyucuyu büyüler.Sandy Fawkes, güzel bir dünyanın sırlar dolu kapılarını sizlere aralayacaktır. Beğenerek okuyacaksınız ve elinizden düşüremeyeceksiniz. Büyük beğeni kazanan kitap en çok satanlar listesinde yerini almıştır. Okurken farklı bir aşkı yakından görecek ve değişik duygularda kalacaksınız.

 

Etiket: ,