En çok satanlar kategorisinde yer alan ve okuyucu kitlesi tarafından çok fazla ilgi gören Aşkın İstilası – Yol kitabı ile kitap okumanın ve vaktinizi verimli geçirmenin tadına varacaksınız. 3 seriden oluşacak olan Aşkın İstilası ilk olarak ‘Yol’ ile okuyucu ile buluşuyor.

Aşkın İstilası – Yol

Aşkın İstilası – Yol

Sizi bambaşka bir dünyaya götürecek olan bu kitapta kimi zaman hüngür hüngür ağlarken kimi zamanda kahkahaya boğulacaksınız. Her ruh halinize saniye saniye tanıklık edecek olan bu kitabı elinizden bırakmak istemeyecek ve kendinize bir yol haritası seçeceksiniz.

Aşkın İstilası ile Doğru Yolu Bulun

Kitabın her satırında hayatınızdan anılarınızdan ve kendinizden bir parça bulacaksınız. Bulduğunuz her parça hayatınızın koca bir yapboz olduğunu size en yalın hali ile hatırlatacak. Bu kitapta aşkın en güzel halini, bir çocuğun masum gülümseyişini, bir neyzenin nefesini, gökyüzünün maviliğini, hayatın vazgeçilmezliğini yeniden anlamlandıracak ve başka bir gözle tekrardan değerlendireceksiniz.

Hayatın tadına yeniden varmak için bir an önce Aşkın İstilası ile yola çıkmalı ve yolda kendinizi bulmalısınız. Bulacağınız yeni kendinizle tanışmalı sizi siz yapan değerleri yeniden gözden geçirmelisiniz. Yeni tanıştığınız siz ile hayata daha güzel ve daha mutlu bakacaksınız. Okuduğunuz her satırda çevirdiğiniz her sayfa da sizi daha da mutlu edecek olan bu eseri kitaplığınızın başköşesine yerleştirmelisiniz. Kitaplığınızda gözünüze her çarptığında sizi gülümsetecek olan bu kitabı okumaya hazır mısınız?

 

Etiket: ,